5 grudnia, 2023

Płocki Portal Sportowy

Najnowsze informacje ze świata sportu

Znamy terminarz I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet i Mężczyzn!

1 min read

W sobotę w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyło się losowanie rozgrywek I ligi kobiet i mężczyzn w sezonie 2016/2017.

W przyszłym sezonie na zapleczu PGNiG Superligi kobiet zobaczymy dwa płockie zespoły. Beniaminek I ligi MMKS Jutrzenka Płock zainauguruje rozgrywki 24 lub 25 września wyjazdowym spotkaniem z MKS-em Słupią Słupsk, natomiast uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego swój pierwszy mecz rozegrają – także na wyjeździe – z drużyną z Łomży. Ciekawie będzie z pewnością w 5. kolejce. W weekend 29/30 października w Hali Zespołu Szkół Technicznych nr 70 odbędą się 1-ligowe derby Płocka.

Z kolei start męskich rozgrywek zaplanowany jest na 10 lub 11 września. Druga drużyna Orlen Wisły rozpocznie sezon w grupie A od wyjazdowej potyczki z Polskim Cukrem Pomezanią Malbork. Tydzień później podopieczni Roberta Jankowskiego rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością. Ich rywalem będzie beniaminek KS Stal Gorzów. Ostatnia kolejka rundy jesiennej odbędzie się 10/11 grudnia, a zakończenie całego sezonu przewidziano na 20 maja 2017 r.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.